כל מה שקורה במרכזיה שלכם, בקליק!

שיחות נכנסות - החמצן של העסק שלכם

אם אינכם מפעילים מוקד טלפוני בארגון שלכם, אבל מאוד חשוב לכם להפיק את המרב מכל שיחה שנכנסת למרכזיה ולספק ללקוחותיכם הקיימים והפוטנציאליים מענה איכותי וחווית לקוח מושלמת, Click Server נוצרה בשבילכם.
עם Click Server תבינו עד כמה אתם זמינים ושירותיים מנקודת המבט של הלקוחות והאם תלונות שמתקבלות על אי-מענה טלפוני, אכן מוצדקות.

Click Server - מענה מושלם לניהול מערכת טלפוניה שאינה מוקד

Click Server היא סדרת כלי ניהול אפקטיביים שכוללת מספר פתרונות טכנולוגיים ידידותיים לשימוש, הניתנים להתקנה ולהטמעה קלה ומהירה במערכת הטלפוניה שלכם.
עם Click Server תדעו מה מתרחש בכל שיחה, בכל סניף ובכל שלוחה: מהו שיעור המענה לשיחות, כמה זמן ממתינים למענה, מספר הלקוחות שנטשו בזמן ההמתנה, משך השיחות וכמה שיחות כלל לא נענו.
הדוחות שתפיקו בעזרת Click Server יאפשרו לכם לשפר את השירות הניתן ללקוחותיכם ולמקסם את פוטנציאל המכירות – כל זאת בלי להכביד על העובדים בפעולות LOGIN או בהפסקות.

השירות והתמיכה של ASPIRE

כדי שתפיקו יותר ממערכת הטלפוניה בארגון שלכם, Aspire מעמידה לרשותכם סמנכ"ל הצלחת לקוחות, מנהל שמחת לקוחות ומערך נציגי שירות ותמיכה מיומנים ואכפתיים שממוקדים אך ורק בכם.

שדרגו את המרכזייה שלכם עם הכלים של Click Server

Click Server מעמידה לרשותכם מספר כלים מתקדמים שניתנים לרכישה בנפרד ולהטמעה במערכת הטלפוניה שלכם.

הקפצת מסכים

פתיחה אוטומטית של כרטיס הלקוח במערכת ה-CRM לכל שיחה נכנסת, לכל שלוחה בעסק, מול המרכזייה או הענן, חוסכת לכם כ-60 שניות בכל שיחה ומנגישה מידע חיוני, התורם לאיכות השירות והמכירה.

click to dial

חיבור המחשב לטלפון מאפשר חיוג אוטומטי בהקלקה פשוטה על שדה הטלפון ב-CRM, או בכל תוכנה אחרת הנמצאת בשימושכם, כגון Excel או Word. יכולת זו תייעל את תהליכי העבודה, ותחסוך לכם זמן יקר.

missed calls

מערכת דוחות המציגה בפניכם דו"ח הנשלח אליכם בדוא"ל ומכיל פירוט מלא על כל השיחות שננטשו. באמצעות מערכת זו תוכלו ליצור קשר עם כל לקוח שלא קיבל מענה ראוי ולהתניע מחדש את תהליך המכירה או השירות.

all calls

כלי המאפשר לכם לקבל בכל רגע נתון מידע מלא על כלל פעילות הטלפוניה בארגון: שיחות נכנסות, שיחות יוצאות, שיחות פנימיות, משך השיחות ועוד.

פתרון הקלטת שיחות

כל שיחה שנערכת במוקד הטלפוני היא עוד צעד במסע הלקוח. פתרון הקלטת שיחות של Click Server מאפשר לכם לתעד כל שיחה, לשתול אותה בכרטיס הלקוח שבמערכת ה-CRM הארגונית ולשלוף אותה ברגע האמת, בקלות ובמהירות, לצורך עריכת תחקירים ושיפור השירות.

משפחת לקוחות Click Server

דעו כל מה שקורה במרכזייה שלכם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

*פרטים נדרשים