המודולים
של ASPIRE

שדרגו את מערכת המוקד הטלפוני שלכם עם המודולים שלנו. כל המודולים ניתנים לרכישה בנפרד ולהטמעה קלה ומהירה.

PICT_1

הקלטת שיחות

תעדו את מסע הלקוח ואחזרו במהירות שיחות מוקלטות

מערכת הקלטת שיחות לתיעוד מסע הלקוח, מציבה סטנדרט חדש בכל הנוגע לאחזור מהיר ויעיל של השיחות המוקלטות.
בעזרתה תוכלו לאתר בקלות ובמהירות כל שיחה שתועדה במערך הדוחות ההיסטוריים או במערכת ה-CRM לפי מועד השיחה, שם הנציג ופרטי הלקוח, להאזין להקלטה בלחיצת כפתור ולהבין את אופן השתלשלות הטיפול בלקוח.
עד מהרה תגלו שמערכת הקלטת השיחות של ASPIRE היא כלי רב-עוצמה לבקרה על איכות השירות, התמיכה או תהליך המכירה, להכשרת הנציגים וליצירת חוויית לקוח טובה יותר.

ניהול מוקד ו-IVR

גשרו ביעילות בין מספר השיחות הנכנסות למגבלות המוקד הטלפוני

עצבו בקלות את מסע הלקוח, בעזרת ממשק ידידותי בשפה העברית.
נתבו את השיחות לתורים ולנציגים המתאימים, השתמשו ביעילות במשאב האנושי העומד לרשותכם וספקו ללקוחות חווית שירות טובה יותר, עם מערכת הנתב החכם האינטראקטיבית של ASPIRE.

ניטור שלוחות פאסיבי

גלו את חווית הלקוח שמעבר לקו, בכל שלוחה בארגון

פתרון זמין ומשתלם, המאפשר לכם לפקח על פעילותה של כל שלוחה בארגון שאינה שלוחת מוקד, אך משמשת ל"קבלת קהל טלפונית". עם ניטור שלוחות פאסיבי של ASPIRE תגלו כמה שיחות ננטשו ומדוע, מהו זמן ההמתנה למענה טלפוני, אורך השיחות ועוד. כך תוכלו להבין עד כמה אתם זמינים ושירותיים מנקודת המבט של הלקוחות והאם תלונות שמתקבלות על אי-מענה טלפוני, אכן מוצדקות.

חייגן ופתרון 6/3 דקות

מנעו המתנה אינסופית וספקו חוויית לקוח מיטבית

מערך הנטישה המבוקר של ASPIRE מספק מענה מלא לחוק 6/3 הדקות. גם אם אינכם מחויבים לעמוד בדרישות החוק, תוכלו לוודא שלא יהיה לקוח שיוותר ללא טיפול במוקד שלכם. בעזרת מודול זה תעניקו ללקוחותיכם שירות מיטבי ללא המתנה אינסופית ותוכלו להימנע, ככל האפשר, מתביעות וקנסות.

Softphone והקפצת מסך

חסכו זמן יקר במוקד ותנו ללקוח שלכם שירות טוב יותר

עם פתרונות הסופטפון של ASPIRE תיהנו מממשק בעיצוב חדשני ופונקציונלי המותאם באופן אישי לצרכים ולדרישות שלכם ותספקו לנציגים את כל הכלים לפעילות אפקטיבית – בלי לוותר על חווית משתמש ייחודית.

למידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ
מלאו את הפרטים ונחזור
אליכם בהקדם

*פרטים נדרשים