הייטק

הייטק

טופ סולושנס עוסקת מזה כ-17 שנים במתן פתרונות למחשוב תהליכי בקרה, סיקור, משוב והערכה בלמעלה מ-300 ארגונים בישראל – רבים מהם מתחום הבריאות. החברה פיתחה פתרון ממוחשב מקצה לקצה אשר מסייע בניהול תהליכים הנגזרים מהאקרדיטציה: תהליך הבקרות כולל ליקויים, ניהול סיכונים כולל ניטור, משוב שביעות רצון מטופלים ותהליכי הערכת עובד וכשירויות.

 

אייל ברנע

מנכ"ל

icon1

הבעיה

צורך במערכת קמפיין שתחייג ללקוח לצורך קבלת משוב שביעות רצון מטופלים, תהליכי הערכת עובד וכשירויות.

המטרות שהלקוח הציב בפנינו

הקמת מערכת שתחייג למטופלים לאחר ביקור במרפאה ותאפשר להם לענות על שאלון קצר, תוך כדי הקשת הספרה המציינת את התשובה, מתוך הקראת מספר תשובות למטופל, דיווח התשובות למערכות טופ סולושנס והעברת לממשקי ה- BI של הלקוח הסופי.

הפתרון

מערכת להוצאת קמפיינים המבצעת סקרים רציפים בממשק עם חברת טופ סולושנס. המערכת מחייגת למכשירים הכשרים של הציבור הדתי ומשמיעה ללקוח שאלון מותאם אישית, עליו מתבקש הלקוח להקיש את תשובתו. תוצאות הסקר נקלטות במערכת של טופ סולושנס אצל הלקוח הסופי.

asterisk

התוצאה

מערכת אופטימוס מוסיפה לפתרון סקרי הלקוחות של נמלה יכולות חשובות המרחיבות את התמיכה בערוצי הפצת הסקרים גם לערוץ ה- IVR, תוך תמיכה מובנית בחוקי דגימה ופרסונליזציה שחשובים מאוד לתהליך. המערכת מותקנת מול מערכות ה- BI של קופות החולים לאומית ומכבי.